allrounder_cricket_header.png
 
 

Fixtures

PREMIER FIRST TEAM

Round 12 - Sat, Jul 1

Townville, 1st XI
Townville, 1st XI

13:00

Bradford & Bingley, 1st XI
Bradford & Bingley, 1st XI

13:00

Lightcliffe, 1st XI
Lightcliffe, 1st XI

13:00

New Farnley, 1st XI
New Farnley, 1st XI

13:00

Woodlands, 1st XI
Woodlands, 1st XI

13:00

Farsley, 1st XI
Farsley, 1st XI

13:00

CHAMPIONSHIP 1 FIRST TEAM

Round 11 - Sat, Jul 1

Morley, 1st XI
Morley, 1st XI

13:00

Bowling Old Lane, 1st XI
Bowling Old Lane, 1st XI

13:00

Wrenthorpe, 1st XI
Wrenthorpe, 1st XI

13:00

Undercliffe CC, 1st XI
Undercliffe CC, 1st XI

13:00

Scholes, 1st XI
Scholes, 1st XI

13:00

Ossett, 1st XI
Ossett, 1st XI

13:00

CHAMPIONSHIP 2 FIRST TEAM

Round 11 - Sat, Jul 1

Buttershaw St Paul's, 1st XI
Buttershaw St Paul's, 1st XI

13:00

Hopton Mills, 1st XI
Hopton Mills, 1st XI

13:00

Spen Victoria, 1st XI
Spen Victoria, 1st XI

13:00

Altofts, 1st XI
Altofts, 1st XI

13:00

Carlton, 1st XI
Carlton, 1st XI

13:00

Hartshead Moor, 1st XI
Hartshead Moor, 1st XI

13:00

CONFERENCE FIRST TEAM

Round 11 - Sat, Jul 1

Sandal, 1st XI
Sandal, 1st XI

13:00

East Ardsley, 1st XI
East Ardsley, 1st XI

13:00

Azaad, 1st XI
Azaad, 1st XI

13:00

Gildersome, 1st XI
Gildersome, 1st XI

13:00

Oulton, 1st XI
Oulton, 1st XI

13:00

Brook Walton, 1st XI
Brook Walton, 1st XI

13:00

Crossbank Methodists, 1st XI
Crossbank Methodists, 1st XI

13:00

PREMIER SECOND TEAM

Round 12 - Sat, Jul 1

Hanging Heaton, 2nd XI
Hanging Heaton, 2nd XI

13:00

Pudsey St Lawrence, 2nd XI
Pudsey St Lawrence, 2nd XI

13:00

East Bierley, 2nd XI
East Bierley, 2nd XI

13:00

Yeadon, 2nd XI
Yeadon, 2nd XI

13:00

Pudsey Congs, 2nd XI
Pudsey Congs, 2nd XI

13:00

Batley, 2nd XI
Batley, 2nd XI

13:00

CHAMPIONSHIP 1 SECOND TEAM

Round 11 - Sat, Jul 1

Idle, 2nd XI
Idle, 2nd XI

13:00

Keighley, 2nd XI
Keighley, 2nd XI

13:00

Wakefield St Michael's, 2nd XI
Wakefield St Michael's, 2nd XI

13:00

Cleckheaton, 2nd XI
Cleckheaton, 2nd XI

13:00

Gomersal, 2nd XI
Gomersal, 2nd XI

13:00

Methley, 2nd XI
Methley, 2nd XI

13:00

CHAMPIONSHIP 2 SECOND TEAM

Round 11 - Sat, Jul 1

Baildon, 2nd XI
Baildon, 2nd XI

13:00

Bankfoot, 2nd XI
Bankfoot, 2nd XI

13:00

Birstall, 2nd XI
Birstall, 2nd XI

13:00

Northowram Fields - Bradford, 2nd XI
Northowram Fields - Bradford, 2nd XI

13:00

Great Preston, 2nd XI
Great Preston, 2nd XI

13:00

Brighouse, 2nd XI
Brighouse, 2nd XI

13:00

CONFERENCE SECOND TEAM

Round 11 - Sat, Jul 1

Liversedge, 2nd XI
Liversedge, 2nd XI

13:00

Hunslet Nelson, 2nd XI
Hunslet Nelson, 2nd XI

13:00

East Leeds, 2nd XI
East Leeds, 2nd XI

13:00

Heckmondwike & Carlinghow, 2nd XI
Heckmondwike & Carlinghow, 2nd XI

13:00

Rodley, 2nd XI
Rodley, 2nd XI

13:00

Windhill & Daisy Hill, 2nd XI
Windhill & Daisy Hill, 2nd XI

13:00

Adwalton, 2nd XI
Adwalton, 2nd XI

13:00